T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
KAHRAMANMARAŞ / DULKADİROĞLU - Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Rehberlik ve Araştırma Merkezi

Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Rehberlik ve Araştırma Merkezi

Telefon
0 344 224 12 28
Belgegeçer
0 344 224 12 29
WEB
http://kmarasram.meb.k12.tr
Adres
Yavuz Selim Mah. Hacı Bektaşi Veli Cad. No28 Dulkadiroğlu/ KAHRAMANMARAŞ kmarasramgmail.com
Vizyon
İlimizde ve Türkiye´de en kaliteli ortam, kaynak ve uzman kadroyu oluşturarak hizmet verdiği kitlenin tüm sorunlarını çözmelerine yardımcı olacak çözüm yollarının bulunacağı tek isim olmak. And the quality of environment in our province, Turkey, the source and serve the masses by creating expert staff will help you to solve all the problems of the solution will be found to be a single name .
Misyon
Rehberlik ve Araştırma Merkezi´nin halk ve kurumlarla en verimli şekilde işbirliğini artırarak kaliteli ortamlarda, uzman personelle Özel Eğitim Hizmetleriyle, Rehberlik ve Psikolojik Danışma desteğini; özelde öğrencilere, genelde tüm birey ve kurumlara çağdaş, bilimsel yaklaşımlar ışığında vererek en kaliteli hizmeti sunmaktır. Guidance and Research Center, people and institutions with the most efficient way to increase the cooperation of high quality media specialist with the personnel of Special Education Services , the Guidance and Counseling support ; in particular students , generally all individuals and institutions to modern , scientific approach is to provide the highest quality service by giving the light .
Başarılar
0
Öğretmen :14
Rehber Öğretmen :0
Öğrenci :1
Derslik :1
Müzik Sınıfı :0
Resim Sınıfı :0
BT Sınıfı :0
Misafirhane :0
Kütüphane :0
Fen Labaratuarı :0
Hazırlık Sınıfı :0
Konferans Salonu :0
Atölye-İşlik :0
Spor Salonu :0
Öğretim Şekli :
Yemekhane :0
Kantin :0
Revir:0
Bahçe :0
Saatler
Isınma
Bağlantı
ADSL (1 Mbit)
Yabancı Dil
Lojman
0 -
Ulaşım
Dulkadiroğlu ilçesi Sanayi Bölgesine çok yakındır. Diş Hastanesi ve Mesleki Eğitim Kampüs alanı kurumumuzun yakınındaki diğer resmi kurumlardır.
Servis Bilgisi
Yerleşim Yeri
Kurumumuza yeni taşındığımız için bulunabilmesi için en kolay ve pratik tarif Diş Hastanesine olan yakınlığı ve Organize Sanayi bölgesi ile yan yana oluşudur. Ayrıca Mesleki Teknik Eğitim Kampüs alanı ve Öğretmenler Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi kurumumuzun yakınındaki diğer resmi eğitim kurumlarıdır.
İl/İlçe Merkezine Uzaklık
Kurumumuz Şehir Merkezine yaklaşık 6 km uzaklıktadır. Our organization is about 6 km from the city center.
Kontenjan Bilgileri
Sportif Etkinlikler
Bilimsel Etkinlikler
Proje Çalışmaları
Yazdır