T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
KAHRAMANMARAŞ / DULKADİROĞLU - Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Rehberlik ve Araştırma Merkezi

ÖZEL EĞİTİM VE REHBERLİK GENEL MÜDÜRLÜĞÜNÜN BASILI YAYINLARINDAN OLUŞAN ELEKTRONİK KÜTÜPHANE YAYINDA

Özel Eğitim ve Rehberlik Genel Müdürlüğü  tarafından hazırlanan yayınlar elektronik kitap haline getirilerek Özel Eğitim ve Rehberlik Genel Müdürlüğü web sitesinde yayımlandı.

Özel Eğitim ve Rehberlik Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanan “özel eğitim” ve “rehberlik”le ilgili basılı yayınlar dijital ortama aktarılarak Özel Eğitim ve Rehberlik Genel Müdürlüğü web sitesinde “Elektronik Kütüphane” adı altında yayımlandı.

Çeşitli tarihlerde farklı engel türlerine ait özel eğitim okullarımız ve kurumlarımızdaki öğrenciler, öğretmenler ve diğer ilgililerin kullanımına sunulan basılı materyaller (ders kitapları, yardımcı ders kitapları, kaynaklar, kılavuzlar, seçkiler, kataloglar vb.) elektronik kitap haline dönüştürüldü. 

Elektronik Kütüphaneye ulaşmak için tıklayınız.

 

  1. (Elektronik kitaplara Android ve IOS tabanlı tablet ve telefonlardan da ulaşılabilir. 
  2. Elektronik kitaplara ulaşabilmek için bilgisayarınızda Adobe Flash Player uygulamasının kurulu olması ya da tarayıcınızda Adobe Flash Player kullanımına izin verilmiş olması gerekir.)
Paylaş Facebook  Paylaş twitter  Paylaş google  Paylaş linkedin
Yayın: 11.01.2018 - Güncelleme: 11.01.2018 15:27 - Görüntülenme: 107
Kaynak: https://orgm.meb.gov.tr/www/genel-mudurlugumuzun-basili-yayinlarindan-olusan-elektronik-kutuphane-yayinda/icerik/994
  Beğen | 2  kişi beğendi